Mehmet Muharrem Elbay’ı Kim Öldürdü?

Müge Anlı’nın sabah programı Tatlı Sert’de incelenen bu senenin en önemli mevzularından birisi olan Cahit Ergül ile Mehmet Muharrem Elbay arasındaki husumet için dün itibari ile büyük gelişmeler yaşandı.

Değerli ve miras olan bir bağ evinin paylaşılamaması ve maddi konular yönüyle ortaya çıkan sorunlar muhtemelen 3 yıldır aranan ve kendisinden haber alınamayan bir vatandaşın kayıp oluşunun arkasındaki gizemi ortaya çıkaracak gibi görünüyor.
Cahit Ergül adlı kişinin sahte senet detayları sonrasında araştırmada büyük bir yol alınırken kısa süre içinde olayın aydınlığa kavuşması bekleniyor.
Kayıt Mehmet Muharrem Elbay’ın kızı için de Müge Anlı tarafından yapılan çağrı Baro’dan destek gördü. Gaziantep Barosu ilgili şahsın kızına avukat desteği sağlayacak ve üzeri örtülmek üzere olan bu hadisenin açıklığa kavuşmasını için mücadele edeceği belirtildi.
Maddi olarak 500 bin tl üzerinde bir değeri olan bağ evinin bu kadar yüksek bir miktar nedeniyle bazı kötü sonuçlara yol açtığı hissedilirken konuyla ilgili araştırmalar ve incelemeler bugün yayınlanacak olan Müge Anlı programında görüşülmeye devam edecek.
Ceset yoksa cinayet yoktur fikrini baştan reddeden Müge Anlı, bazı kişilerin dile getirdiği kuyuya atılma konusu ile de ilgili bölgede arkadaşları ile araştırmaya çıkacak.
Bir haftadır gündemi meşgul eden hoca olarak bilinen Cahit Ergül’ün kontrolsüz çıkışları sonrası programa katılıp katılmayacağı belli olmazken, kardeşi Zeynep Ergül’ün kısa süre içinde sakladığı sanılan bilgileri anlatacağı da umuluyor.
Ardında büyük bir dram gizli hissi veren olayın çözülmesi an meselesi gibi görünüyor.
Bugün saat 10:00’da Müge Anlı’da bu konulara göz atmayı unutmayın.