Müge Anlı Bayram Sonrasında Ekranlarda Olacak

Bir süredir yayınlarına ara veren ve birçok iddia ile gündeme gelen Müge Anlı programı Tatlı ve Sert için beklenen açıklamaya yaptı. Ayrıca eski eşi Burhan Akdağ'ın hamilelik iddialarına da cevap veren ünlü isim tüm bunların yalan olduğunu ortaya koydu.

Müge Anlı, covid nedeniyle programlarının ara verdiğini, ekibinden herhangi bir kişide iddia edildiği gibi corona virüse rastlanmadığını belirtti. Ayrıca programında yer alan iki konuğunun yaşları itibari ile programa katılamaması ayrıca çözdüğü konuların kriminal olması ve bu sebeple uzaktan bağlanmaya elverişli olmaması nedeniyle programına ara verdiğini açıkladı.

Bayram sonrasında herhangi bir ekstra durum çıkmazsa yine aynı kanalda yani ATV'de ekrana dönmeyi planlayan Müge Anlı, kaldırılma iddialarına da gerçekten sitem eti. Bu tür bir dönemde yüksek reytingli programı için yapılan bazı haberler için ise gerekeni yapacağını söyledi.

Sosyal mesafe kuralları ve bayram sonrası dönüş için sinyal veren Müge Anlı, bayram sonrasında büyük bir kitle tarafında ekranlara bekleniyor.

Biz de kendinize iyi şanslar diliyoruz.