Müge Anlı’nın Kızı Kimdir?

Televizyon ekranlarının en uzun soluklu programlarından birisini yapan Müge Anlı'nın aile hayatı da izleyiler tarafından çok merak edilen bir konu işte bu yazımızda biz de Müge Anlı'nın aile hayatına dair ufak bilgiler vereceğiz.

Sevilerek izlenen ve reyting rekorları kıran Müge Anlı’nın çocukluğu da gerçekten incelenmesi gereken konulardan birisi, gerçekten güçlü bir kişiliğe sahip olan Müge Anlı İstanbul’da 19 Aralık 1973 yılında doğmuştur.
2008 yılında boşandığı eşi ünlü gazeteci Burhan Akdağ’dan bir tane kızı bulunan Müge Anlı ayrıca dominant bir anne görünümündedir.
Programdaki ortaya koyduğu kontrolcü kişiliği ve Türkiye’de yeni jenerasyonun başına gelen hadiselerin en önemli tanıklarından birisi olması nedeniyle tek başına sürdürdüğü aile hayatınında kızına ayrı bir önem vermektedir. Bunu defalarca programında dile getiren Müge Anlı bazı kitleler tarafından da tepki almaya devam etmektedir.
Müge Anlı’nın kızının ismi, Lidya Müge Akdağ olarak bilinse de genellikle Lidya olarak anılmaktadır ve babasının soyadını taşımaktadır.
Günden güne büyümeye devam eden Lidya televizyon erkanlarından uzak kalsa da zaman zaman sosyal medyada görünmektedir. Fakat annesinin bu konuda yoğun kontrolünün devam ettiği şüphesiz. Müge Anlı bu durumu bir baskı olarak onun gelişimi için çok önemli olduğunu düşünenlerden.
Biz de kendisine hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.